مصاحبه با دبیر اجرایی سمدا در خصوص محیط زیست ، شکار و گرمایش جهانی

فرزاد علیزاده ، دبیر اجرایی سمدا مهمان برنامه در انتهای الوند بود . علیزاده در این برنامه که به مناسبت هفته محیط زیست پخش شد در خصوص آتش سوزی جنگلهای کشور، بیماری به نام  شکار! ،  تغییرات اقلیمی  و نقش گوشت و صنعت دامپروری در تولید گازهای گلخانه ای سخن گفت در ادامه می توانید این گفتگوی جذاب را تماشا کنید.

فرزاد علیزاده ، دبیر اجرایی سمدا مهمان برنامه در انتهای الوند بود . علیزاده در این برنامه که به مناسبت هفته محیط زیست پخش شد در خصوص آتش سوزی جنگلهای کشور، بیماری به نام  شکار! ،  تغییرات اقلیمی  و نقش گوشت و صنعت دامپروری در تولید گازهای گلخانه ای سخن گفت

در ادامه می توانید این گفتگوی جذاب را تماشا کنید.

 

 

پیشنهاد سردبیر

بلاتکلیفی قانون هوای پاک پس از شش سال/رادیو سلامت/روی خط خبر

ایران هشتمین کشور آلوده جهان است،قانون هوای پاک شش سال است که بلاتکلیف است .
وزارت بهداشت میگوید در سال گذشته شش هزارنفر فقط در تهران و بیست و هفت هزار نفر در کشور متاثر از آلودگی هوا جان خود را از دست داده اند.

پیشنهاد سردبیر

گفتگو با دکتر عبدلی پیرامون قرق های شکار/رادیو سلامت

چهارشنبه 24 دیماه 1402 در رادیو سلامت ، برنامه ی روی خط خبر که با تهیه کنندگی و اجرای فاطمه ی شهبازی بصورت پخش زنده اجرا میشود، با دکتر اصغر عبدلی استاد دانشگاه و پژوهشگر اکولوژی در باره ی قرق های مخصوص شکار گفتگو کردم مشروح این گفتگو را مشاهده کنید:

پیشنهاد سردبیر

حقوق حیوانات/مستند شهربرگ/شبکه ۵ سیما/قسمت دوم

در اولین بخش از برنامه ی شهر برگ که هفته ی پیش از شبکه پنج سیما پخش شد به تفصیل به اهمیت برنامه ی مدیریت جمعیت حیوانات شهری و ناکارآمدی روشهای منسوخ شده ی جاری در کشورمان مانند جمع آوری ، پناهگاهداری و حذف فیزیکی پرداختیم. ️در قسمت دوم این برنامه از فقدان قوانین حمایتی و عدم آشنائی عموم شهروندان