گفتگوی فرزاد علیزاده در شبکه افق پیرامون گردشگری در جزیره اشوراده

شنبه یازدهمین روز از آذرماه هزار و چهارصد و دو در برنامه ی زنده فرامتن که از شبکه ی افق پخش شد در خصوص ایرادات قانونی، حقوقی و خاطرات محیط زیستی گردشگری در آشوراده گفتم.
گفتگو در شبکه افق پیرامون گردشگری در جزیره اشوراده

شنبه یازدهمین روز از آذرماه هزار و چهارصد و دو من فرزاد علیزاده در برنامه ی زنده فرامتن که از شبکه ی افق پخش شد در خصوص ایرادات قانونی، حقوقی و خاطرات محیط زیستی گردشگری در آشوراده گفتم.

مهمان دیگر این برنامه اقای مهندس نجیمی سرپرست دفتر زیستگاه های سازمان حفاظت از محیط زیست بودند .

خلاصه ای از این گفتگو را میتوانید در زیر ببینید

گفتگوی کامل هم در صفحه ی آپارات مجله خبری تحلیلی زمین موجود است.

 

پیشنهاد سردبیر

بلاتکلیفی قانون هوای پاک پس از شش سال/رادیو سلامت/روی خط خبر

ایران هشتمین کشور آلوده جهان است،قانون هوای پاک شش سال است که بلاتکلیف است .
وزارت بهداشت میگوید در سال گذشته شش هزارنفر فقط در تهران و بیست و هفت هزار نفر در کشور متاثر از آلودگی هوا جان خود را از دست داده اند.

پیشنهاد سردبیر

گفتگو با دکتر عبدلی پیرامون قرق های شکار/رادیو سلامت

چهارشنبه 24 دیماه 1402 در رادیو سلامت ، برنامه ی روی خط خبر که با تهیه کنندگی و اجرای فاطمه ی شهبازی بصورت پخش زنده اجرا میشود، با دکتر اصغر عبدلی استاد دانشگاه و پژوهشگر اکولوژی در باره ی قرق های مخصوص شکار گفتگو کردم مشروح این گفتگو را مشاهده کنید:

پیشنهاد سردبیر

حقوق حیوانات/مستند شهربرگ/شبکه ۵ سیما/قسمت دوم

در اولین بخش از برنامه ی شهر برگ که هفته ی پیش از شبکه پنج سیما پخش شد به تفصیل به اهمیت برنامه ی مدیریت جمعیت حیوانات شهری و ناکارآمدی روشهای منسوخ شده ی جاری در کشورمان مانند جمع آوری ، پناهگاهداری و حذف فیزیکی پرداختیم. ️در قسمت دوم این برنامه از فقدان قوانین حمایتی و عدم آشنائی عموم شهروندان